Ametistas: Unikalus Brangakmenis, Turintis Mistinių Galių


Ametistas: Unikalus Brangakmenis, Turintis Mistinių Galių

 

Ametistas yra unikalus brangakmenis, turintis mistinių galių. Teigiama, kad jis skatina kūrybiškumą ir intuiciją, be to, jis ilgą laiką buvo naudojamas apsaugai ir meditacijai. Šiame straipsnyje mes ištirsime kai kuriuos ametisto pranašumus ir kodėl tai gali būti būtent tai, ko jums reikia norint sustiprinti savo kūrybiškumą ir intuiciją. Taip pat pateiksime patarimų, kaip pasirinkti ir naudoti šį mistinį brangakmenį, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Su ametistu savo gyvenime galėsite išnaudoti visą savo potencialą!

 

Kas yra ametistas?

 

Ametistas yra unikalus brangakmenis, turintis mistinių galių. Teigiama, kad jis skatina vidinę ramybę ir ramybę bei gali padėti pagerinti dvasinį sąmoningumą. Ametistas taip pat žinomas dėl savo gydomųjų savybių ir gali padėti sumažinti stresą ir nerimą.

 

Ametisto Istorija

 

Ametisto istorija siekia tūkstančius metų. Legenda pasakoja, kad šis perlas pirmą kartą buvo atrastas Turkijoje. Graikai ir romėnai labai domėjosi ametistu ir iš jo gamino papuošalus, religinius daiktus ir net nuodų strėles.

 

Ametistas yra labai retas akmuo, jo spalva gali skirtis nuo šviesiai violetinės iki giliai rausvos. Geriausi ametistai yra skaidrūs su giliai violetiniu atspalviu. Kai kurie ametistai taip pat turi šiek tiek žalsvą atspalvį.

 

Manoma, kad ametistas skatina dvasinį augimą ir apsaugą nuo neigiamos energijos. Taip pat teigiama, kad tai padeda įveikti priklausomybę, depresiją, nerimą ir stresą.

 

Ametisto savybės

 

Ametistas yra unikalus brangakmenis, turintis mistinių galių. Ametistas dažnai vadinamas “pagrindiniu kristalu”.”

 

Ametistas yra vienas galingiausių meditacijos ir dvasinio augimo kristalų. Jį per visą istoriją naudojo šamanai, gydytojai ir kunigai, norėdami susisiekti su dieviškuoju.

 

Ametistas gali padėti užmegzti ryšį su savo intuicija ir psichiniais sugebėjimais. Tai taip pat gali padėti geriau suprasti savo emocijas ir dvasingumą. Ametistas skatina savimonę ir vidinę ramybę.

 

Kai kurie žmonės taip pat naudoja ametistą, kad pašalintų energijos užsikimšimus čakrose. Manoma, kad ametistas yra apsauginis kristalas nuo neigiamos energijos.

 

Kokie yra ametisto naudojimo būdai?

 

Ametistas yra gražus ir universalus brangakmenis, turintis daug įdomių naudojimo būdų. Vienas iš populiariausių ametisto naudojimo būdų yra naudoti jį kaip amuletą ar žiedą, apsaugantį nuo neigiamos energijos. Ametistas taip pat gali būti naudojamas gydant kristalus, siekiant skatinti teigiamą energiją ir padėti pašalinti neigiamą energiją iš kūno. Jis taip pat turi dvasinių savybių, kurios gali padėti susieti jus su Jūsų aukštesniuoju aš ir kitomis dvasinėmis būtybėmis.

 

Kaip pasirinkti ametistą

 

Pirkdami ametistą, svarbu atsižvelgti į perkamo akmens tipą. Yra trys pagrindiniai ametisto tipai: kristalai, drožlės ir dulkės. Kristalai yra populiariausias tipas ir atrodo kaip maži, skaidrūs gabalėliai. Lustai ir dulkės yra mažesni už kristalus ir turi granuliuotą išvaizdą. Juos geriausia naudoti papuošaluose arba kaip akcentus ant didesnių papuošalų.

 

Išvada

 

Ametistas yra unikalus brangakmenis, turintis mistinių galių. Jo spalva svyruoja nuo giliai violetinės iki šviesiai rausvos ir šiek tiek blizga. Sakoma, kad ametistas skatina laimę, meilę, ramybę ir dvasinį augimą. Taip pat manoma, kad jis apsaugo dėvėtoją nuo neigiamos energijos ir padeda užmegzti ryšį su savo intuicija. Jei ieškote ametisto, kuris išsiskirs jūsų papuošalų kolekcijoje, apsvarstykite galimybę įsigyti ametistų, kurie buvo apdoroti šiluma ar švitinimu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *